Perfectly Sane

Forum Perfectly Sane


#1 2011-10-17 14:54:51

Artanos

Nowy

Zarejestrowany: 2011-10-17
Posty: 1
Punktów :   

Podanie o przyjęcie do gildii - Artanos

Nick: Artanos

Klasa: Paladyn tank pve, heal pvp

Profesje: Blacksmithing, Enchanting

Doświadczenie: Wszystkie raidy TBC, wszystkie hero z Licha, Naxxramas 10/25, połowa Ulduaru

Możliwość wchodzenia na TS3: oczywiście

Posiadam mikrofon

Poprzednie gildie: GIldia The fibrylators, powodem opuszczenia było to, że nie gra tam już tyle starych i znanych ludzi co kiedyś, zamiast tego stworzyła się nowa hermetyczna grupa osób raidująca jednym składem i nie dopuszczająca żadnej pomocy z zewnątrz

Coś o sobie: Gram na Sunie od czasów TBC, moje początki były jeszcze w starej gildi Argentum Astrum, podczas TBC grałem głównie pvp (1 rank na 2v2 lockiem nick "Kameus"), chociaż udało mi się zwiedzić także dostępne wtedy raidy i hero (Sunwella niestety nie), np lockiem tankowałem Illidana na BT. Na lichu już gram mieszanie, tzn holy PVP (4.8k gs) oraz PVE jako tank. Chociaż ostatnio pvp bardzo się opuściło na sunie, duże kolejki na bg więc przerzucam się praktycznie na samo PVE, dlatego szukam raidującej ogarniętej gildii

Dlaczego nasza gildia: Ponieważ polecił mi ją znajomy Xanth, twierdzi, że znacie się na pve i wiecie co robicie, oraz często raidujecie. Poza tym znam od was Cysiaka i Deadlyshada (nie wiem pod jakimi nickami teraz grają, wiem że grają na pewno, Cysiak ma locka). Więc mam nadzieję, że mógłbym trochę pograć PVE w miłym i zgranym gronie osób.

Mój profil na sunwellu: http://sunwell.pl/forum//index.php?showuser=1148  (za wiele na nim nie ma gdyż na forum Sunwella nie udzielałem się zbytnio)

Moje itemy Pve: 4,3k GS w tank itemach PVE, wszystkie itemy z hero, część itemów z Naxxramasa, oraz itemy za odznaki

Ostatnio edytowany przez Artanos (2011-10-17 16:46:47)

Offline

 

#2 2011-10-19 13:14:15

 cysiu132

Użytkownik

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2011-06-11
Posty: 12
Punktów :   

Re: Podanie o przyjęcie do gildii - Artanos

Kochany Artanos. Znam go naprawdę długo...od patcha 2.2.3 -nie mylę się Art ? ! Bardzo doświadczony gracz, cysiak approved ^^.
Deadly ma mnóstwo tych postaci,sam nie wiem jakie nicki ma .
Btw. Ja niestety już nie gram- od początku sierpnia :] .

Ale co jak co - Artanos to gracz doświadczony, zna mechaniki gry, posiada naprawdę dużą wiedzę. Jeśli mój głos się liczy - jestem na tak . Nie powinniście się na nim zawieść.


[img]http://i53.tinypic.com/fbvuxz.gif[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lrrp.pun.pl www.bractwoognia.pun.pl www.matfiznorwid.pun.pl www.speedwaymanagerkam.pun.pl www.ochronasrodowiskaurz.pun.pl